Odehrálo se

V Chebu vyhrál Jiří Chylík

Třetí turnaj sezóny Českého poháru byl odehrán v Chebu. Zvítězil Jiří Chylík před Patrikem Petrem a Michalem Kobrlem.

Výsledky turnaje.

Nový vítěz turnaje ČP: Jan Sládek

Druhý turnaj sezóny Českého poháru proběhl v Hájích u Příbrami. Zvítězil Jan Sládek, který se stal dalším hráčem, který dokázal vyhrát turnaj ČP. Druhé místo získal Patrik Petr a třetí byl Martin Maděra.

Příští turnaj ČP

10. 12. Teplýšovice

Poslední turnaj Českého poháru v roce 2022 proběhne 10. prosince v Teplýšovicích u Benešova. Neváhejte a přijďte se rozloučit s rokem plným dvojek na turnaji pořádaném středočeským klubem!

Pozvánka

Zdeněk Matoušek Naposledy v Teplýšovicích v prosinci 2019 zvítězil Zdeněk Matoušek ml. před Michalem Kobrlem a Filipem Hamáčkem.

O čem je stolní hokej?

Stejné podmínky pro trénink pro všechny, nerozhoduje dražší vybavení nebo lepší tréninkové centrum. Stolní hokej Stiga je stejný u vás doma, na českém poháru i na mistrovství světa! Desetiletá holka nebo kluk může porážet mistra světa.

Světový žebříček ze všech turnajů

Unikátní celosvětová záležitost světa sportu. Mistrovství světa, národní turnaje, ale také klubové turnaje nebo turnaje vaší rodiny na jednom místě. Stačí se nějakého turnaje zúčastnit a na světovém žebříčku můžete být i vy!